Prywatne Przedszkole w Gorzkowie
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-012 Wieliczka
Gorzków 64
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 603 - 283 -...
E-mail: dyrekcja@iiiplo.krakow.pl
Strona www: http://www.przedszko...


Ocena: 0

Niepubliczne Przedszkole w Gorzkowie koło Wieliczki jest placówką realizującą tradycyjny model edukacji. To znaczy, że podkreśla rolę rodziny w rozwoju dziecka i znaczenie współpracy z rodzicami sprawującymi opiekę. Jednocześnie ceni autonomię każdego dziecka i stara się stworzyć środowisko do rozwoju indywidualności.

Dyrekcja i nauczyciele Prywatnego Przedszkola w Gorzkowie pragną, aby każde dziecko czuło się bezpiecznie, swobodnie i jak w domu, otoczone życzliwością i miłością. Przedszkole posiada własny plac zabaw, z huśtawkami i zjeżdżalniami, które są atrakcyjne dla małych dzieci. Dzieci mają również możliwość chodzenia na spacery, aby doświadczyć piękna przyrody, poczuć zmiany pór roku i zażyć trochę ruchu na świeżym powietrzu. Organizowane są również zajęcia z tańca, plastyki i teatralne, na które można dziecko zapisać. Celem jest urozmaicenie dnia i rozwijanie wyobraźni dzieci w wieku przedszkolnym.

Plan dnia jest szczegółowo opisany na stronie internetowej przedszkola, tak aby rodzice mogli zobaczyć, co ich dziecko robi w danym momencie. W kalendarzu znajdują się również zajęcia dodatkowe, takie jak lekcje języka angielskiego oraz spotkania z logopedą. W prywatnym przedszkolu w Gorzkowie zapewnione są trzy posiłki, w tym pierwsze i drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i napoje. Menu uwzględnia wszelkie alergie i nietolerancje pokarmowe zgłoszone przez rodziców. Dzieci w tym Prywatnym Przedszkolu w Gorzkowie mają zapewnioną najlepszą opiekę i zajęcia, które wpływają pozytywnie na ich rozwój w sferze fizycznej i psychicznej.

Regularnie organizowane są również imprezy okolicznościowe, takie jak wizyty św. Mikołaja, imprezy andrzejkowe oraz obchody Międzynarodowego Dnia Mycia Rąk. Fotorelacje z tych wydarzeń można zobaczyć na stronie przedszkole.wieliczka.pl.

Rejestracja: 691 - 702 - 523

Adres mailowy: dyrekcja@iiiplo.krakow.pl

Wyświetleń: 717
Komentarze