Kontraktim
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-400 Myślenice
Drogowców 3
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 533 088 999
E-mail: office@kontraktim.com
Strona www: https://kontraktim.c...


Ocena: 0
Firma Kontraktim z siedzibą w Myślenicach zajmuje się budową obiektów produkcyjnych, zakładów przemysłowych i magazynów. Dzięki swojej działalności zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie realizacji obiektów, począwszy od samego projektu, poprzez wszystkie fazy budowy, aż do kontroli przekazania. Z tego powodu działalność firmy Kontraktim można określić mianem generalnego wykonawcy, bo działa kompleksowo. Firma posiada zespół inżynierów budownictwa, których doświadczenie pozwoliło na stworzenie profesjonalnej kadry pracowniczej. Kontraktim dba o jakość swoich projektów, ponieważ uważa, że jest to ważne dla całościowej realizacji.

Magazyny, niezależnie od tego, czy należą do firm produkcyjnych, czy do firm handlowych zajmujących się magazynowaniem, muszą być funkcjonalne. Efektywne wykorzystanie przestrzeni w pionie i poziomie oraz dobre rozplanowanie stanowisk pracy to podstawa, a firma Kontraktim rozumie to i uwzględnia rzeczywiste potrzeby firmy już na etapie projektowania. Magazyn to przestrzeń o odpowiednich warunkach, zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić pracownikom swobodne poruszanie się, załadunek towarów oraz łatwy rozładunek materiałów. Pracownicy Kontraktim biorą pod uwagę wszystkie te aspekty i realizują powierzone im projekty w krótkim czasie.

Kontraktim tworzy budynki dopasowane do potrzeb klienta. Wielkość, materiały budowlane i technologia to parametry dobierane przez wykonawcę w zależności od projektu. Rodzaj hali ściśle uzależniony jest od typu prowadzonej produkcji. Kontraktim projektuje i buduje funkcjonalne hale na podstawie oczekiwań i potrzeb swoich klientów. Sprzyja temu indywidualne podejście firmy do każdego zlecenia. Hale przemysłowe są duże, więc muszą być zaprojektowane tak, aby zminimalizować konieczność pokonywania przez pracowników niepotrzebnych kilometrów. Czas to pieniądz, a dobre zaprojektowanie i wykonanie hali umożliwia efektywną pracę.

Klienci i osoby zainteresowane ofertę, które mają jakiekolwiek pytania, mogą skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej firmy, telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wyświetleń: 429
Komentarze