MartDom
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-090 Słomniki
ul. 29 Listopada 22
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 660 905 085
Strona www: https://martdom.pl/
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0
MartDom to firma zajmuje się sprzedażą i montażem okien, drzwi, bram garażowych podłóg i nie tylko - dlatego dba o to, aby jej klienci byli zadowoleni z jej usług. Od 10 lat dostarcza rozwiązania wykończeniowe do budynków mieszkalnych, komercyjnych, przemysłowych i instytucjonalnych.

Okna

Firma zajmująca się sprzedażą i montażem okien oferuje produkty kilku największych producentów okien w Polsce. Są znani z wysokiej jakości produktów, które zapewniają doskonałą wydajność energetyczną i doskonałą ochronę przed upałem i chłodem.

Drzwi

Montaż drzwi to kolejna usługa, którą świadczy firma. Umożliwia klientom zamówienie drzwi w firmie oraz ich dostawę i montaż w swoich domach lub mieszkaniach.

Bramy garażowe

Firma zajmuje się montażem bram garażowych. Oferują szeroką gamę bram garażowych znanych producentów. Montaż bram garażowych to fachowa praca, która wymaga dużego doświadczenia, wiedzy i kreatywności. Pracownicy MartDom nie tylko mocują bramy, ale również doradzają przy ich wyborze.

Podłogi

MartDom oferuje szeroką gamę usług w zakresie montażu podłóg. Z pewnością można zaliczyć to przedsiębiorstwo do firm, które zapewniają wysoką jakość wykonania w konkurencyjnych cenach.

Rolety i żaluzje zewnętrzne

Rolety zewnętrzne i żaluzje zewnętrzne to dwa rodzaje osłon okiennych, któe sprzedaje i montuje MartDom. Dzięki nim okna są zamknięte przed promieniami słonecznymi. Te zabiegi działają poprzez blokowanie światła w pokoju. Oba typy rolet różnią się nieco procesem montażu i materiałami, z których mogą być wykonane. Rolety posiadają pojedynczą roletę, która jest montowana w górnej części ramy okiennej, natomiast rolety zewnętrzne posiadają wiele listew, które biegną równolegle na całej długości ramy okiennej. Rolety są ciężkie, solidne i można je montować na każdym typie okna. Zapewniają również bezpieczeństwo i prywatność. MartDom montuje je w domach i mieszkaniach.

Dwiema najważniejszymi zaletami współpracy z firmą MartDom jest kontakt z pomocną i kompetentną obsługą i usługi wykonywane przez doświadczonych monterów. Na uwagę zasługują również produkty pochodzące od znanych marek, które cieszą się dobrymi opiniami i wysoką jakością. Warto sprawdzić samemu jakość obsługi i produktów.
Wyświetleń: 216
Komentarze