FitKick Artur Caba
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-150 Kraków
Armii Krajowej 25
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 531753590
Strona www: https://www.fitkick....


Ocena: 0

Sprawność ruchowa jest konieczna w każdym wieku. Rzutuje na jakość życia i zdrowie. Żaden człowiek nie powinien cały czas przyjmować jednej pozycji - przykładowo siedzieć. Toteż pracujący w korporacjach winni dbać uprawiać sport regularnie. To umożliwia im zachowanie równowagi fizyczności i umysłu. Brak aktywności i niezdrowe nawyki związane z jedzeniem mogą prowadzić do za dużej masy ciała. To z kolei może stać się przyczyną kłopotów ze zdrowiem. Dobrze jest zdecydować się na spotkanie u trenera personalnego FitKick - Artura Caby, który zachęci nas do poprawy zwyczajów i doda trochę ruchu do naszego planera.

Regularne aktywności to ważny krok do realizacji planu. Trener FitKick dobierze typ do potrzeb i predyspozycji trenującego. Aktywność ciała powinna dawać zadowolenie, ponieważ dostarcza hormony szczęścia. Artur Caba rozpoczyna pracę od wywiadu z osobą, która do trenera udaje. Uzyskuje informacje o sytuacji zdrowotnej i stylu życia. Ważne jest, by wysiłek fizyczny dopasować indywidualnie. Zróżnicowane są potrzeby - niektórzy chcą schudnąć, a pozostali wyrzeźbić ciało.

FitKick Artur Caba zachęca do troski o atrakcyjny stan ciała. Często zatrzymują przekonania, że to za trudne. Nie uprawiamy sportu regularnie, bo nie ma impulsu, który zwiększyłby poczucie sensu. Nie umiemy określać sobie targetów w życiuosobistym. Trener personalny pomoże w uzyskaniu wyglądu o którym śnimy i oprócz tego sport, który na długo doda się do planu dnia.

Jedzenie jest bardzo ważne, kiedy pragniemy zachować zgrabną figurę i dobry nastrój. Artur Caba tworzy jadłospisy dopasowane do potrzeb organizmu. Zestaw diety i ćwiczeń potrafi dawać oczekiwane efekty. FitKick proponuje pomoc w zmianie jadłospisu na zdrowszy. Zrzucanie kilogramów będzie efektywne i stopniowe. Skontaktujesz się z nim przez stronę www albo osobiście.


Wyświetleń: 751
Komentarze