Grupa Doradcza QUALITAS
Informacje
Lokalizacja
Podkarpackie
37-100 Łańcut
Dąbrówki 396A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 17 779 91 66
Strona www: https://www.iso-kons...


Ocena: 0
Grupa Doradcza Qualitas działa na polskim rynku od wielu lat i posiada liczne grono zadowolonych klientów. Firma zatrudnia dużą liczbę szkoleniowców i auditorów. Razem tworzą doskonały zespół doradczy i radzą sobie ze spełnianiem oczekiwań klientów, niezależnie od tego, jak wysokie są. Qualitas specjalizuje się głównie w różnych typach systemów zarządzania jakością. Należą do nich dobrze znane systemy, takie jak ISO 14001, OHSAS 18001, HACCP i ISO 9001.

Dzięki wysiłkom tej grupy i jej wieloletniemu doświadczeniu Qualitas jest w stanie zaplanować i wdrożyć nowy system zarządzania jakością dla każdej firmy. Dodatkowym atutem tej grupy konsultingowej jest umiejętność doprowadzenia do sukcesu każdej współpracy poprzez wsłuchiwanie się w potrzeby klientów i świadczenie usług spełniających ich oczekiwania. Poprzez ciągłe inwestowanie w rozwój swoich usług Qualitas gwarantuje, że wszyscy klienci są zadowoleni z jakości oferowanych przez tę firmę konsultingową usług. Dużą zaletą jest to, że firma oferuje swoje wsparcie dla przedsiębiorstw w bardzo przystępnych cenach. Działania firmy konsultingowej nastawione są na zysk jej klienta. Wdrożenie konkretnych działań i wykonywanie auditów przekłada się na rozwój przedsiębiorstwa, umocnienie jego pozycji, większą ilość zleceń lub zamówień, co prowadzi do zwiększenia zysku. Poprawa jakości produkcji, szczególnie w branży spożywczej, bardzo wyraźnie wpływa na sprzedaż i zainteresowanie konsumenta produktami.

Qualitas prowadzi swoją działalność z siedziby przy ulicy Dąbrówki 396A w Łańcucie. Zainteresowane osoby mogą również skontaktować się z firmą telefonicznie (+17 779 91 66). Doradcy dbają, aby zapytania były rozpatrywane bezzwłocznie. Dzięki temu wszyscy mogą być pewni, że firma komunikuje się ze swoimi klientami i pokazuje, że jest w stanie spełnić ich wymagania. W ten sposób Qualitas Consulting Group jest firmą godną uwagi.
Wyświetleń: 469
Komentarze