Kancelaria Nartowski Trojanowska
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31-144 Kraków
ul. Biskupia 20/2
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 631 08 65
E-mail: kancelaria@ntadwokaci.pl
Strona www: https://adwokaci-nt....


Ocena: 0
Kancelaria adwokacka w Krakowie prowadzona przez zdolnych w swoim fachu adwokat Joannę Trojanowską i adwokata Wojciecha Nartowskiego, to spółka partnerska z wieloletnim doświadczeniem, która narodziła się w 2009 roku z połączenia ich wcześniejszych, osobistych kancelarii. Na założonej stronie internetowej adwokaci-nt.pl każda zainteresowana osoba znajdzie potrzebne informacje na temat spraw, w jakich się specjalizują.

Joanna Trojanowska i Wojciech Nartowski łączą obowiązki z przyziemnością. Zajmują się rozwodami z podziałem majątku oraz spadkami i zasiedzeniami. Nie czują się tylko pełnomocnikami i zwykłymi obrońcami, ale także procesowymi "aniołami stróżami" - tak właśnie o sobie mówią. Będąc w ciągłym kontakcie ze swoimi klientami, skupiają się na zapewnieniu im prawnego bezpieczeństwa i tym samym uniknięcia potężnego stresu. Co ważne, kancelaria świadczy usługi prawne nie tylko w Krakowie, lecz również na terenie całego kraju, zarówno w zakresie kompleksowej obsługi podmiotów gospodarczych, jaki i osób fizycznych. Posiadając spore doświadczenie procesowe, adwokaci Nartowski i Trojanowka udzielą niezbędnej pomocy w sporządzaniu opinii, opracowywaniu oraz w analizie projektów umów, a także będą reprezentować klienta nie tylko przed Sądami, Policją, Prokuraturą, ale również dodatkowo przed organami egzekucyjnymi, organami administracji publicznej i samorządowej, jak choćby przed Głównym Urzędem Statystycznym i Urzędem Skarbowym. Bez problemu można u nich uzyskać poradę prawną w języku angielskim.

Kancelaria oferuje jeszcze stałą obsługę podmiotów gospodarczych, w tym również zagranicznych. Świadczy także bardzo kompleksową pomoc prawną, między innymi w zakresie rejestracji spółek polskich oraz zagranicznych. Pomoże w zakładaniu indywidualnej działalności gospodarczej, która obejmuje również asystę przy skomplikowanych czynnościach notarialnych oraz otwieraniu rachunku bankowego.


Wyświetleń: 612
Komentarze