Biuro Tłumaczeń TKTranslate
Informacje
Lokalizacja
Podkarpackie
38-400 Krosno
ul. Stanisława Staszica 12/1
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 13 49 32 575
Telefon komórkowy: 696 720 814
E-mail: biuro@tktranslate.pl
Strona www: https://www.tktransl...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0
Wiele firm, niezależnie od branży, chce oferować swoje produkty/usługi nie tylko na rynku lokalnym, ale często również poza granicami kraju. Wiele dużych i średnich firm kieruje swoją ofertę na rynki swoich zachodnich sąsiadów, czyli do Niemiec. Jednak problemem, który często się tu pojawia, jest bariera językowa. Na szczęście w takich przypadkach z pomocą mogą przyjść tłumacze przysięgli języka niemieckiego. Biuro tłumaczeń TKTRANSLATE to grupa wysoko wykwalifikowanych tłumaczy, których pomoc może okazać się niezbędna przy sprowadzaniu samochodu z zagranicy, składaniu dokumentów do świadczeń socjalnych i uzyskaniu zwrotu podatku z Niemiec.

Dlaczego warto wybrać tłumacza przysięgłego spośród innych dostępnych? Przede wszystkim należy mieć świadomość, że tylko takie osoby mają uprawnienia do tłumaczenia wszelkiego rodzaju dokumentów urzędowych, które często są potrzebne przy prowadzeniu działalności gospodarczej za granicą. Zaniechanie tłumaczenia dokumentu może prowadzić do wielu nieprzyjemnych (i często przykrych) konsekwencji. Lepiej tego uniknąć i przygotować dokumenty w takiej formie, w jakiej są wymagane w urzędzie.

Język niemiecki staje się stopniowo coraz ważniejszą częścią polskiego rynku biznesowego. Dlatego, aby zaistnieć i konkurować na tym rynku, konieczne jest skorzystanie z pomocy profesjonalnych tłumaczy, tj. tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego np. z TKTRANSLATE. To biuro tłumaczeń nie tylko gromadzi najlepszych tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego w kraju. Jest ono zdolne do wykonywania tłumaczeń pisemnych i ustnych w około 30 językach, tak aby każdy mógł skorzystać z pomocy językowej. Dzięki bogatemu doświadczeniu TKTRANSLATE może również pomóc klientom w sporządzeniu zagranicznych deklaracji podatkowych oraz wesprzeć ich w procedurach związanych z różnymi świadczeniami zagranicznymi.
Wyświetleń: 767
Komentarze