Berg Studio
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
Kraków
ul. Zapolskiej 42/106
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 790 354 700
E-mail: maciej@bergstudio.pl
Strona www: https://bergstudio.p...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0
Berg Studio specjalizuje się w produkcji i montażu filmów reklamowych i eventowych. Firma produkuje filmy klasyczne i animowane w celu promocji firm, produktów i usług. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi i zespołowi, który stawia na rzetelność i terminowość, studio wyprodukowało wiele filmów. Niezależnie od tego, czy przekazujemy informacje za pomocą wizualizacji, czy też wzbudzamy zainteresowanie widzów, Berg Studio wie, jak osiągnąć konkretne cele postawione przez klientów.

Berg Studio zajmuje się produkcją filmów i reklam. Niezależnie od tego, czy jest to animacja, czy klasyczny film krótkometrażowy, jest w stanie wykorzystać całą swoją kreatywność, aby stworzyć ciekawe scenariusze filmowe, dodać nietypowe i ciekawe efekty i przykuć zainteresowanie widzów. Berg Studio zajmuje się również produkcją filmów eventowych, czyli filmów rejestrujących imprezy firmowe, tematyczne i sponsorowane. Tworzą doskonałe i atrakcyjne materiały, które można umieścić na firmowych stronach internetowych. Liczy się nie tylko treść, ale też edycja i efekt końcowy. Berg Studio wykorzystuje wyłącznie profesjonalne oprogramowanie do dodawania efektów i edycji filmów. Nie da się uzyskać idealnego efektu bez dobrych narzędzi.

Pracownicy Berg Studio szanują klientów i ich czas. Ich działanie polega na trzymaniu się pierwotnej umowy i odpowiednim omawianiu szczegółów, pozytywnie wpływając na proces tworzenia materiałów. Klienci byli na bieżąco informowani o postępach i mogli się przygotować, jeśli chcieliby fotografować na miejscu. Cały proces przebiegł sprawnie i terminowo. Każdy szef czy pracownik ma pracę, obowiązki i ograniczony czas - zespół Berg Studio to rozumiał i dotrzymał ustalonych terminów.

Na stronie Berg Studio można znaleźć wiele przydatnych informacji na temat teledysków i reklam, a także dane kontaktowe studia. Regularnie aktualizowany blog jest pełen treści dotyczących działalności firmy, w tym filmów reklamowych i korporacyjnych, a konto na Facebooku również warto śledzić, ponieważ jest stale aktualizowane o nowe treści.
Wyświetleń: 244
Komentarze