EstiDental
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31-559 Kraków
ul. Grzegórzecka 67C/U1
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 502 051 855
E-mail: recepcja@estidental.pl
Strona www: https://estidental.p...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0
W Krakowie, przy ulicy Grzegórzeckiej 67C/U1, znajduje się centrum specjalizujące się w stomatologii estetycznej Estidental, które zebrało bardzo pozytywne recenzje od pacjentów. Osoby, które skorzystały z usług tego gabinetu, są zadowolone, zostają stałymi pacjentami i polecają to miejsce innym, zarówno swoim znajomym, jak i dzieląc się swoimi doświadczeniami w Internecie. Dlaczego warto zarejestrować się w Estidental?

Zespół w Estidental to nie przypadkowa grupa stomatologów, ale zespół dobrze wyszkolonych specjalistów z przyjaznym podejściem do pacjenta. Tworzą przyjemne środowisko, dzięki czemu nawet osoby, które wcześniej miały negatywne skojarzenia z gabinetami stomatologicznymi, czują się w Estidental komfortowo i całkowicie zmieniają swoje nastawienie do leczenia stomatologicznego. Estidental to doskonały wybór, jeśli boisz się dentysty lub uważasz, że nic nie da się zrobić dla Twoich zębów. Nowoczesna stomatologia oferuje innowacyjne rozwiązania, dzięki którym Twój uśmiech przejdzie całkowitą metamorfozę.

W ofercie Estidental znajdują się:

usługi z zakresu stomatologii estetycznej,
lifting stomatologiczny,
usługi z zakresu implantologii,
protetyki,
pedondoncji,
endodoncji,
periodontologii,
chirurgii stomatologicznej,
leczenie bruksizmu,
wybielanie zębów,
stomatologia zachowawcza.

W Estidental pracują specjaliści z różnych dziedzin stomatologii, dzięki czemu w jednym miejscu można znaleźć rozwiązanie wszystkich problemów związanych z jamą ustną. Usługi w tym centrum stomatologicznym obejmują wybielanie zębów, licówki, higienizację, protezy, leczenie kanałowe pod mikroskopem, chirurgię stomatologiczną, leczenie ortodontyczne, liftingi zębów prowadzące do nowego uśmiechu, prześwietlenia zębów, periodontologię, implantologię i wiele innych. Podczas pierwszej wizyty w Estidental pacjenci otrzymują szczegółowy plan leczenia, który daje im wyobrażenie o czasie trwania zabiegów i ich ewentualnym koszcie.

To, co pacjenci Estidental niezmiennie doceniają, to życzliwość personelu gabinetu, estetyczne wnętrze oraz możliwość skorzystania z leczenia w godzinach wieczornych. Na spotkania można umawiać się telefonicznie lub drogą mailową.
Wyświetleń: 37
Komentarze